آیا ترس از تاریکی واقعیت دارد؟

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • آیا ترس از تاریکی واقعیت دارد؟
 •  

  


  آیا ترس از تاریکی واقعیت دارد؟

  مجموعه: گزارشهای علمی

  آیا ترس از تاریکی واقعیت دارد؟

  بدن انسان هنگام شب تغییر حالت داده و نسبت به وقایع اطرافش هوشیارتر می‌شود

   

  آیا ترس از تاریکی واقعیت دارد؟
  تحقیقات جدید محققان چینی حاکی از آن است که انسان بیشتر از شب می‌ترسد تا از تاریکی و اینکه بدن انسان در شب هوشیارتر و متلاطم‌تر است که آن را از اجداد خود به ارث برده است.
  محققان دریافتند افراد در طول شب و حتی در اتاق روشن وحشت بیشتری نسبت به تصاویر و صداهای ترسناک دارند. بدن انسان هنگام شب تغییر حالت داده و نسبت به وقایع اطرافش هوشیارتر می‌شود که این حالت باعث ایجاد ترس و وحشت در فرد خواهد شد.

  محققان دانشگاه جنوب غربی چین اظهار کردند: پژوهش حاضر نشان می‌دهد افراد در طول شب نسبت به نشانه‌های وقایع احتمالی تهدیدکننده واکنش‌پذیری بیشتری دارند. آنها در این تحقیق، 120 زن را در یک اتاق بدون پنجره تحت یکی از چهار موقعیت زیر آزمایش کردند: اتاق روشن در طول روز، اتاق تاریک در طول روز، اتاق روشن در طول شب و اتاق تاریک در طول شب.

  روی صفحه نمایش یک رایانه به آنها 100 تصویر ترسناک مانند یک حمله در حال انجام و 50 تصویر خنثی مانند لوازم منزل نشان دادند. همچنین 100 صدای ترسناک مانند صدای فریاد و 50 صدای خنثی مانند صدای پنکه برای این زنان پخش گردید. دمای اتاق نیز به شدت کنترل شد و محققان با استفاده از داده‌های فیزیولوژیکی از جمله ضربان قلب و میزان تعریق، واکنش زنان را در این شرایط بررسی کردند. همچنین محققان گزارش زنان را در نتیجه‌گیری خود دخیل کردند.

  آنها دریافتند که تفاوت آنچنانی در واکنش زنان نسبت به تصاویر و صداهای خنثی در طول شب و روز وجود ندارد، اگرچه تصاویر و صداهای ترسناک در طول شب برایشان وحشتناک‌تر به نظر می‌رسد. زنان هنگام شب در برابر تهدیدهای احتمالی واکنش بیشتری از خود نشان می‌دهند و این درحالی است که آنها از موقعیت امن اطرافشان آگاهی دارند.

  منبع : isna.ir

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • آیا 2012 پایان کار دنیا خواهد بود؟


  • این تصویر را خانم ها ببینند!


  • تعیین دقیق زمان مرگ با مژک‌های بینی!


  • ریزش مو با کمبود مواد نشاسته ای در رژیم غذایی


  • سیگار کشیدن در بارداری موجب مرگ ناگهانی نوزاد می شود


  • شایع‌ترین علائم بی‌اشتهایی عصبی

  http://www.beytoote.com/scientific/gozaresh-elmi/are3-afraid2-dark.html

  کلمات کلیدی : آیا این تعیین ریزش سیگار شایع‌ترین آیا  آزمایش آن آنها آنچنانی آگاهی آیا اتاق اجداد احتمالی ارث از است استفاده اطرافش اطرافشان اظهار افراد امن انجام انسان اگرچه ای ایجاد این اینکه با بارداری باعث ببینند بدن بدون برابر برای برایشان برده بررسی به بود؟ بیشتر بیشتری بینی بی‌اشتهایی تا تاریک تاریکی تاریکی،ترس،ترس تحت تحقیق، تحقیقات ترس ترسناک تصاویر تصویر تعریق، تغییر تفاوت تهدیدهای تهدیدکننده جدید جمله جنوب حاضر حال حالت حاکی حتی حمله خانم خنثی خواهد خود دادند داده داده‌های دارد؟ دارد؟ مجموعه دارند دارند دانستنی دانشگاه دخیل در درحالی دریافتند دقیق دقیقه دمای دنیا را رایانه روز روز، روشن روی رژیم زمان زن زنان زیر شب شب شد شد شدت شرایط شود صداهای صدای صفحه ضربان طول عصبی علائم علمی غذایی غربی فرد فریاد فیزیولوژیکی قلب لوازم مانند متلاطم‌تر محققان مرگ منبع منزل مو مواد موجب موقعیت مژک‌های می میزان می‌ترسد می‌دهد می‌دهند می‌رسد می‌شود می‌شود ناگهانی نتیجه‌گیری ندارد، نسبت نشاسته نشان نشانه‌های نظر نمایش نوزاد نیز ها همچنین هنگام هوشیارتر و واقعیت واکنش واکنش‌پذیری وجود وحشت وحشتناک‌تر وقایع پایان پخش پنجره پنکه پژوهش چند چهار چین چینی کار کردند کردند کشیدن کمبود کنترل که گردید گزارش گزارشهای یک یکی

   

  

  آموزش آشپزی

  نرم افزار پارتیشن بندی

  قرص های ضد بارداری

  دانلود فیلم Trolls 2016

  جدیدترین استخدام ها

  

  فال روز

 • مطالب علمی جدید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :