الهام ازمرغ مگس خوار؛هواپیمایی که بال می‌زند

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • الهام ازمرغ مگس خوار؛هواپیمایی که بال می‌زند
 •  

  


  الهام ازمرغ مگس خوار؛هواپیمایی که بال می‌زند

  مجموعه: چرا ، زیرا و چگونه

   

   

  الهام ازمرغ مگس خوار؛هواپیمایی که بال می‌زند

   

   

  شرکتی مکانیکی با پشتیبانی وزارت دفاع آمریکا نوعی هواپیما ابداع کرده است که می تواند مشابه مرغ مگس خوار ، برای پرواز بال هایش را به هم بزند.

   

  محققان نوعی هواپیمای کوچک و 19 گرمی ابداع کرده اند که با استفاده از باله های متحرکش می تواند با سرعت بالایی پرواز کرده و در میان آسمان مانور دهد و به واسطه ثبت عکس های هوایی اطلاعات محیطی مختلفی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

   

  این هواپیما که مشابه مرغ های مگس خوار می تواند بال هایش را با سرعت به هم بزند NAV نام داشته و توسط شرکتی به نام «ارووایرمنت» و تحت قرارداد این شرکت با وزارت دفاع آمریکا ساخته شده است. در یک نمایش آزمایشی این مرغ مگس خوار مکانیکی توانست از فضای خارج وارد یک ساختمان شده و پیش از خروج از ساختمان تصاویر اکتشافی متعددی را به ثبت برساند.

   

  مرغ مگس خوار مکانیکی می تواند با استفاده از باطری داخلی اش برای هشت دقیقه پرواز کند. همچنین با کمک شبیه سازی ساختارهای واقعی بدن مرغ مگس خوار این هواپیما از کارایی بسیار بالایی برخوردار بوده و با کمک بال هایی که می تواند مانند پرنده ها آنها را به هم بزند، پروازی کارامدتر از پرواز با استفاده از موتورها و یا ملخ های هواپیما دارد.

   

  بدنه این هواپیما نیز مشابه بدن مرغ مگس خوار طراحی شده با این تفاوت که بال های هواپیما بلند تر از بال های پرنده واقعی بوده و در عین حال به جای پا و دم برای این هواپیما از میله هایی برای فرود آمدن استفاده شده است.

   

  طول بال این نمونه دست ساز 16 سانتیمتر بوده و می تواند با سرعتی برابر 17 کیلومتر بر ساعت پرواز کند. همچنین این هواپیما می تواند در برابر وزش بادی به قدرت 8 کیلومتر بر ساعت مقاومت کند.

   

  مرکز تحقیقات وزارت دفاع آمریکا، در نظر دارد برای بهبود دادن توانایی های این مرغ مگسخوار مکانیکی، سیستم GPS و سیستم خودکار ممانعت از برخورد با موانع را به آن افزوده و سیستم ارتباطاتی و انرژی آن را بهبود دهد.


  منبع : سیمرغ

   

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • آمپول ضد بارداری استخوان‌ها را سست می‌کند


  • اعلام برترینهای سیرتعالی مرکزکیفیتهای برتر


  • بیماریهای غیرواگیر عامل60درصدمرگها


  • تولید داروی مقابله با آنفولانزاوسرماخوردگی


  • حشرات چگونه مسیرخودراپیدامی کنند؟


  • زمان برگزاری آزمون مهندسی حرفه‌ای

  http://www.beytoote.com/scientific/chera/chicken-despised-airline-wings-fomentations.html

  کلمات کلیدی : آمپول اعلام بیماریهای تولید حشرات زمان الهام     «ارووایرمنت» ، آزمایشی آزمون آسمان آمدن آمریکا آمریکا، آن آنفولانزاوسرماخوردگی آنها ابداع اختیار ارتباطاتی از ازمرغ است است استخوان‌ها استفاده اش اطلاعات افزوده الهام اند انرژی اکتشافی این با بادی بارداری باطری بال بالایی باله بدن بدنه بر برابر برای برتر برترینهای برخورد برخوردار برساند برگزاری بزند بزند بزند، بسیار بلند به بهبود بوده تحت تحقیقات تر تصاویر تفاوت توانایی تواند توانست توسط ثبت جای حال حرفه‌ای خارج خروج خوار خوار؛هواپیمایی خودکار داخلی دادن دارد دارد داروی داشته دانستنی در دست دفاع دقیقه دم دهد دهد را زیرا ساختارهای ساختمان ساخته ساز سازی ساعت سانتیمتر سرعت سرعتی سست سیرتعالی سیستم سیمرغ شبیه شده شرکت شرکتی ضد طراحی طول عاملدرصدمرگها عکس عین غیرواگیر فرود فضای قدرت قرار قرارداد مانند مانور متحرکش متعددی محققان محیطی مختلفی مرغ مرکز مرکزکیفیتهای مسیرخودراپیدامی مشابه مقابله مقاومت ملخ ممانعت منبع مهندسی موانع موتورها مکانیکی مکانیکی، مگس مگسخوار می میان میله می‌زند می‌زند مجموعه می‌کند نام نظر نمایش نمونه نوعی نیز ها های هایش هایی هشت هم همچنین هواپیما هواپیمای هوایی و وارد واسطه واقعی وزارت وزش پا پرنده پرواز پروازی پشتیبانی پیش چرا چند چگونه چگونه کارامدتر کارایی کاربرانش کرده کمک کند کند کنند؟ که کوچک کیلومتر گرمی یا یک

   

  

  قرص های ضد بارداری

  ویرایش عکس و فیلم در اندروید

  دانلود انیمیشن Trolls 2016

  سلفی بازیگران

  فواید خوردن آبلیمو به همراه چای

  

  فال حافظ

 • مطالب علمی جدید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :