دلایل سکوت در هنگام بارش برف

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دلایل سکوت در هنگام بارش برف
 •  

  


  دلایل سکوت در هنگام بارش برف

  مجموعه: چرا ، زیرا و چگونه

  دلایل سکوت در هنگام بارش برف

  نسبت حجمی مقدار آب موجود در برف نسبت به باران یک به ده است

   

  چرا زمان بارش برف همه جا آرام است؟
  برای بسیاری از ما این سوال پیش آمده که چرا خیابان های شلوغ و جاده در زمان بارش برف ساکت می‌شوند؟ این سکوت از کجا می آید؟
  زمانی که دسته تازه ای از برف روی زمین می‌نشیند انگار جهان تمایل به آرامش و سکوت دارد. این موضوع می‌تواند به عوامل انسانی نیز نسبت داده شود. یکی از این عوامل می‌تواند کم شدن تعداد خودروها برای گیرنیفتادن در ترافیک و کمتر شدن ازدحام جمعیت در زمان بارش برف باشد.

   

  با این حال دلایل علمی برای این آرامش وجود دارد. زمانی که یک دسته برف تازه مانند پتو روی زمین می‌نشیند جهان تبدیل به یک سرزمین عجایب می شود. کارشناسان هواشناسی معتقدند وقتی دانه های برف روی هم انباشته می‌شوند، فضای خالی بیشتری نسبت به انباشته شدن آب بین آنها به وجود می آید. وجود این فضاهای خالی امواج های صوتی را جذب می کند و دیگر صدا نمی‌تواند انعکاس پیدا کند.

   

  دلایل سکوت در هنگام بارش برف

  یک اینچ باران معادل 10 اینچ برف خواهد بود، .

   

  اما نسبت حجمی مقدار آب موجود در برف نسبت به باران یک به ده است. به طوری که یک اینچ باران معادل 10 اینچ برف خواهد بود. اما مقدار مایع آنها ثابت است و فقط در برف مایعات منجمد شده و در هوای سردتری دریافت می‌شود و در همین سرمای زیاد جنبش ذرات هوا کمتر است. سردی هوا و لغزندگی خیابان ها باعث می شود بسیاری از مردم از خانه هایشان بیرون نیایند و حیوانات نیز به علت کمبود غذا و محیط امن در پناهگاه های خود بمانند.

  با این حال دانه های برف روی هم انباشته شده برف و فضاهای خالی بین آنها مانند یک عایق صدا عمل کرده و به تنهایی مقدار زیادی از صدای محیط را جذب می کند تا آرامش یک روز برفی را به مردم هدیه کند.

  منبع : mehrnews.com

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • این تصویر را خانم ها ببینند!


  • با درمان دراکولایی جوان بمانید!


  • تعیین دقیق زمان مرگ با مژک‌های بینی!


  • ریزش مو با کمبود مواد نشاسته ای در رژیم غذایی


  • سیگار کشیدن در بارداری موجب مرگ ناگهانی نوزاد می شود


  • شایع‌ترین علائم بی‌اشتهایی عصبی

  http://www.beytoote.com/scientific/chera/snow3-everywhere2-quiet.html

  کلمات کلیدی : این با تعیین ریزش سیگار شایع‌ترین دلایل  ، آب آرام آرامش آمده آنها آید آید؟ از ازدحام است است است؟ اما امن امواج انباشته انسانی انعکاس انگار ای این اینچ با باران بارداری بارش باشد باعث ببینند برای برف برف مجموعه برف,بارش برف,علت برفی بسیاری بمانند بمانید به بود بود، بیرون بیشتری بین بینی بی‌اشتهایی تا تازه تبدیل ترافیک تصویر تعداد تمایل تنهایی ثابت جا جاده جذب جمعیت جنبش جهان جوان حال حجمی حیوانات خالی خانم خانه خواهد خود خودروها خیابان داده دارد دانستنی دانه در دراکولایی درمان دریافت دسته دقیق دقیقه دلایل ده دیگر ذرات را روز روی رژیم زمان زمانی زمین زیاد زیادی زیرا ساکت سردتری سردی سرزمین سرمای سوال سکوت شدن شده شلوغ شود شود صدا صدای صوتی طوری عایق عجایب عصبی علائم علت علمی عمل عوامل غذا غذایی فضاهای فضای فقط لغزندگی ما مانند مایع مایعات محیط مردم مرگ معادل معتقدند مقدار منبع منجمد مو مواد موجب موجود موضوع مژک‌های می می‌تواند می‌شود می‌شوند، می‌شوند؟ می‌نشیند ناگهانی نسبت نشاسته نمی‌تواند نوزاد نیایند نیز ها های هایشان هدیه هم همه همین هنگام هوا هواشناسی هوای و وجود وقتی پتو پناهگاه پیدا پیش چرا چند چگونه کارشناسان کجا کرده کشیدن کم کمبود کمتر کند کند که گیرنیفتادن یک یکی

   

  

  چرا زنها بیشتر از مردها حرف می‌ زنند

  آموزش آشپزی

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  طالع بینی سال 2017

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  

  فال امروز

 • مطالب علمی جدید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :