فلش دیسک 256 گیگابایتی کینگستون

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فلش دیسک 256 گیگابایتی کینگستون
 •  

  


  فلش دیسک 256 گیگابایتی کینگستون

  مجموعه: گزارشهای علمی

   

   

   

  فلش دیسک 256 گیگابایتی کینگستون

   

   

  هنوز تیتر روزنامه ها و سایت های مرتبط با تکنولوژی را به یاد دارم:«جایگزینی برای فلاپی دیسک می آید» ، «فلش دیسک ها و انقراض فلاپی» و …

   

   

  مدت زیادی از آن زمان نگذشته و هنوز در ذهن بعضی از ما از حافظه های فلش اولیه، با حجم 32 مگابایت و کمتر، خاطراتی باقی مانده است. اما پیشرفت در سرعت و حجم آنها اینقدر سریع اتفاق افتاد، که ما دیگر توجهی به آن نمی کنیم.

   

   

  اما این بار کینگستون یک فلش دیسک 256 گیگابایتی را معرفی کرده است. واقعاً جذاب به نظر میرسد؛ آن هم تنها یک ماه پس از عرضه فلش 128 گیگابایتی اش.

   

   

  این فلش، با نام تجاری DT300 معرفی شده و با همه سیستم عامل ها سازگار است ضمن اینکه سرعتی معادل 10 و 20 مگابایت بر ثانیه هنگام نوشتن و خواندن دارد که برای این حافظه حجیم، سرعت بالایی به نظر میرسد.

   

   

  به هر شکل با اینکه تصور نگهداری 56 دی وی دی و یا 365 سی دی در یک حجم کوچک، واقعاً هیجان انگیز است، اما مطمئناً قیمت تقریبی 900 دلاری ای که گیزمودو برای این حافظه تخمین زده، کمی از این هیجان می کاهد.

   

   

   

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • 3تکنولوژی تخیلی که به واقعیت پیوستند


  • بزرگ‌ترین راز غول تکنولوژی جهان


  • ترک سیگار موجب تقویت حافظه می شود


  • تکنولوژی به کمک افراد تنبل می آید!


  • دوربین اختصاصی سوژه شما +عکس


  • سرنگ های بدون سوزن بزودی در بازار

  http://www.beytoote.com/scientific/gozaresh-elmi/felash.html

  کلمات کلیدی : بزرگ‌ترین ترک تکنولوژی دوربین سرنگ فلش +عکس     «فلش ، آن آنها آید آید» اتفاق اختصاصی از است است، اش افتاد، افراد اما انقراض انگیز اولیه، ای این اینقدر اینکه با بار بازار باقی بالایی بدون بر برای بزودی بعضی به تجاری تخمین تخیلی تصور تقریبی تقویت تنبل تنها توجهی تکنولوژی تیتر ثانیه جذاب جهان حافظه حجم حجیم، خاطراتی خواندن دارد دارم«جایگزینی دانستنی در دقیقه دلاری دی دیسک دیگر ذهن را راز روزنامه زده، زمان زیادی سازگار سایت سرعت سرعتی سریع سوزن سوژه سی سیستم سیگار شده شما شود شکل ضمن عامل عرضه علمی   غول فلاپی فلاپی» فلش فلش، قیمت ما مانده ماه مدت مرتبط مطمئناً معادل معرفی موجب مگابایت می میرسد میرسد؛ نام نظر نمی نوشتن نگذشته نگهداری ها های هر هم همه هنوز هنگام هیجان و واقعاً واقعیت وی پس پیشرفت پیوستند چند کاهد کرده کمتر، کمک کمی کنیم که کوچک، کینگستون کینگستون مجموعه گزارشهای گیزمودو گیگابایتی یا یاد یک

   

  

  دانلود فیلم Ted 2012

  مجله اینترنتی

  دانلود برنامه داب اسمش

  دانلود سریال The Walking Dead دوبله فارسی

  دانلود SHAREit

  

  فال انبیا

 • مطالب علمی جدید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :