فهرست سیاره های قابل سکونت در کهکشان

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فهرست سیاره های قابل سکونت در کهکشان
 •  

  


  فهرست سیاره های قابل سکونت در کهکشان

  مجموعه: گزارشهای علمی

  فهرست سیاره های قابل سکونت در کهکشان

  فهرست سیاره های قابل سکونت در کهکشان
  محققان با انتشار فهرستی از 7 سیاره قابل سکونت در کهکشان راه شیری اظهار داشتند که تعداد این سیاره ها بیشتر هم خواهد شد.
  محققان به مناسبت اولین سالگرد کشف سیاره های قابل سکونت بزرگتر از زمین اقدام به انتشار فهرستی از این سیاره های قابل سکونت کرده و آن را در سایت آزمایشگاه سیارات قابل سکونت دانشگاه پرتوریکو به این آدرس قرار دادند.
  این فهرست وقتی سال گذشته منتشر شد تنها دربرگیرنده نام دو سیاره بود.
  براساس اظهارات ابل مندز محقق اصلی این تیم تحقیقاتی، این گروه در آن زمان انتظار داشت که در سال اول یک یا دو سیاره به این فهرست اضافه شوند. اما اکنون 5 سیاره جدید به این فهرست اضافه شده که فراتر از تصور ما بود.
  مندز رئیس آزمایشهای سیارات قابل سکونت دانشگاه پورتوریکو اظهار داشت: هدف اصلی انتشار این فهرست تحقیقات بیشتر است اما ما فکر کردیم که شاید این فهرست برای عموم مردم نیز جالب باشد.
  درحال حاضر اطلاعات بسیاری درباره کشف سیاره های قابل سکونت وجود دارد که این امر ممکن است برای مردم عادی گیج کنده باشد، از این رو ما فهرستی تهیه کردیم تا همه بتوانند همه اطلاعات مهم را مورد بررسی قرار دهند.
  وی همچنین اظهار داشت که دانشمندان برای پیدا کردن سیارات قابل سکونت هوشمندتر شده اند و سرعت این اکتشافها جریان بیشتری به خود گرفته است.
  درحال حاضر 27 سیاره در انتظار قرار گیری در این فهرست هستند. در این میان ابزار جستجوگر سیاره HARPS که در شیلی قرار دارد و تلسکوپ فضای کپلر در میان سایر تلسکوپها هر ماه سیارات فراخورشیدی بیشتری پیدا می کنند.
  این گروه تحقیقاتی در مرحله اول پتانسیل زندگی در یک سیاره را با استفاده از سه عامل مورد بررسی قرار می دهد. در دسترس بودن انرژی از ستاره میزبانی که سیاره را می پذیرد، جرم سیاره و اندازه این سیاره از این عوامل هستند.
  واضح است که غولهای گازی بزرگتر که اطراف ستاره های مختلف می چرخند نمی توانند از حیات پشتیبانی کنند.
  قسمت اعظم این فهرست به طور مستقیم از تحقیقات این گروه در یک اکتشاف سیارات فراخورشیدی گرفته شده است. اما محققان تأکید کرده اند که این اطلاعات در مراحل ابتدایی است و تاکنون قسمت اعظم دانش ما از اندازه گیریهای ساده فیزیکی حاصل شده و اطلاعات بیولوژیکی و شیمیایی کمتر شناخته شده است.
  این فهرست تاکنون میان عموم مردم و مجامع علمی چون موسسه زیست ستاره شناسی مورد تجلیل قرار گرفته است.

  منبع:konjkav.com

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • «پسوریازیس» احتمال ابتلا به سکته مغزی را افزایش می دهد


  • استرس به تنظیمات ژنتیکی آسیب می‌رساند


  • استرس، شایع ترین عامل ریزش مو!


  • تلفن همراه را از سر کودکان خود دور نگاه دارید


  • درد شدید قفسه سینه همیشه علامت سکته نیست


  • رشد 10 برابری تقاضا برای انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030

  http://www.beytoote.com/scientific/gozaresh-elmi/habitable2-planets-galaxy.html

  کلمات کلیدی : «پسوریازیس» استرس استرس، تلفن درد رشد فهرست آدرس آزمایشهای آزمایشگاه آسیب آن ابتدایی ابتلا ابزار ابل احتمال از است است استفاده اصلی اضافه اطراف اطلاعات اظهار اظهارات اعظم افزایش اقدام اما امر انتشار انتظار اند اندازه انرژی اول اولین اکتشاف اکتشافها اکنون این با باشد باشد، بتوانند برابری براساس برای بررسی بزرگتر بسیاری به بود بودن بیشتر بیشتری بیولوژیکی تأکید تا تاکنون تجدید تجلیل تحقیقات تحقیقاتی تحقیقاتی، ترین تصور تعداد تقاضا تلسکوپ تلسکوپها تنظیمات تنها تهیه توانند تیم جالب جدید جرم جریان جستجوگر حاصل حاضر حیات خواهد خود دادند دارد دارید داشت داشتند دانستنی دانش دانشمندان دانشگاه در درباره دربرگیرنده درحال دسترس دقیقه دهد دهد دهند دو دور رئیس را راه رو ریزش زمان زمین زندگی زیست ساده سال سالگرد سایت سایر ستاره سر سرعت سه سکته سکونت سیارات سیاره سینه شاید شایع شد شده شدید شناخته شناسی شوند شیری شیلی شیمیایی طور عادی عامل علامت علمی علمی عموم عوامل غولهای فراتر فراخورشیدی فضای فهرست فهرستی فکر فیزیکی قابل قرار قسمت قفسه ما ماه مجامع محقق محققان مختلف مراحل مرحله مردم مستقیم مغزی ممکن مناسبت منبع منتشر مندز مهم مو مورد موسسه می میان میزبانی می‌رساند نام نجوم نمی نگاه نیز نیست ها های هدف هر هستند هم همراه همه همچنین همیشه هوشمندتر و واضح وجود وقتی وی پتانسیل پذیر پذیرد، پرتوریکو پشتیبانی پورتوریکو پیدا چرخند چند چون ژنتیکی کردن کرده کردیم کشف کمتر کنده کنند که کهکشان کهکشان مجموعه کودکان کپلر گازی گذشته گرفته گروه گزارشهای گیج گیری گیریهای یا یک

   

  

  اشعار تصویری

  پورتال خبری

  فال عطسه

  کانال تلگرام

  مرورگر گوگل کروم

  

  فال انبیا اصلی

 • مطالب علمی جدید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :