«گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ

مجموعه: علمی
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • «گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ
 •  

  


  «گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ

  مجموعه: نوآوری و کشفیات علمی

  «گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ

  «گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ
  مریخ نورد «کنجکاوی» ناسا در جدیدترین اکتشافات خود بر سطح سیاره سرخ موفق به تهیه عکس از تخته سنگ پیچ در پیچ به شکل مار و «گل مریخی» در دل یک سنگ شده است.
  کنجکاوی پیش از این تکه های پلاستیک شفاف را بر سطح مریخ مشاهده کرده بود که مشخص شد این قطعات از خود مریخ نورد جدا شده اند.
  در جدیدترین تصاویری که توسط مریخ نورد ناسا تهیه شده است، یک شکل عجیب و شفاف شبیه «گل» در دل یک سنگ مشاهده می شود.
  تصویر موسوم به «گل مریخی» در تاریخ 19 دسامبر ( 29 آذر) توسط ابزار تصویرساز میکروسکوپ مانند در انتهای بازوی رباتیک کنجکاوی تهیه شده است. ناسا نسخه خام این تصویر را در وب سایت رسمی مأموریت مریخ نورد منتشر کرده است و بازدیدکنندگان سایت، تعبیر «گل مریخی» را برای این عکس انتخاب کرده اند.
  «گای وبستر»، سخنگوی آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) ناسا تأکید می کند: به نظر می رسد که این شکل عجیب و شفاف بخشی از تخته سنگ بوده و به مریخ نورد کنجکاوی تعلق ندارد.
  ناسا روز جمعه چهارم ژانویه (15 دی) تصویر پانورامای جدیدی از محل حضور مریخ نورد کنجکاوی موسوم به Yellowknife Bay در دهانه گیل مریخ منتشر کرد.
  در مرکز این تصویر نیز تخته سنگ های پیچ در پیچ دیده می شوند که شبیه یک مار بزرگ است. این سنگ که ناسا از آن با تعبیر «رودخانه مار» (Snake River) یاد می کند، یک خط نازک از سنگ های تیره در پی هم هستند.

  «گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ

  شکل عجیب و شفاف شبیه «گل» در دل یک سنگ مریخی

  «گل مریخی»، کشف جدید کنجکاوی در مریخ

  سنگ های پیچ در پیچ به شکل مار در نزدیکی دهانه گیل مریخ

   منبع:isna.ir

  

  چند دقیقه با دانستنی ها


  • این تصویر را خانم ها ببینند!


  • تعیین دقیق زمان مرگ با مژک‌های بینی!


  • ریزش مو با کمبود مواد نشاسته ای در رژیم غذایی


  • سیگار کشیدن در بارداری موجب مرگ ناگهانی نوزاد می شود


  • شایع‌ترین علائم بی‌اشتهایی عصبی


  • کم خواب ها جوانه گندم بخورند

  http://www.beytoote.com/scientific/lashfiat-elmi/discovery2-curiosity-mars.html

  کلمات کلیدی : این تعیین ریزش سیگار شایع‌ترین کم «گل ( () ) «رودخانه «کنجکاوی» «گای «گل «گل» آذر) آزمایشگاه آن ابزار از است است، انتخاب انتهای اند اکتشافات ای این با بارداری بازدیدکنندگان بازوی ببینند بخشی بخورند بر برای بزرگ به بود بوده بینی بی‌اشتهایی تأکید تاریخ تخته تصاویری تصویر تصویرساز تعبیر تعلق تهیه توسط تکه تیره جت جدا جدید جدیدترین جدیدی جمعه جوانه حضور خام خانم خط خواب خود دانستنی در دسامبر دقیق دقیقه دل دهانه دی) دیده را رباتیک رسد رسمی روز رژیم زمان سایت سایت، سخنگوی سرخ سرخ,سیاره سطح سنگ سیاره شبیه شد شده شفاف شود شود شوند شکل عجیب عصبی علائم علمی علمی عکس غذایی قطعات مأموریت مار مار» مانند محل مرکز مرگ مریخ مریخ مجموعه مریخ مریخ,سیاره مریخ,گل مریخی مریخی,مطالب مریخی» مریخی»، مشاهده مشخص منبع منتشر مو مواد موجب موسوم موفق مژک‌های می میکروسکوپ نازک ناسا ناگهانی ندارد نزدیکی نسخه نشاسته نظر نوآوری نورد نوزاد نیز ها های هستند هم و وب وبستر»، پانورامای پلاستیک پی پیش پیشرانش پیچ چند چهارم ژانویه کرد کرده کشف کشفیات کشیدن کمبود کنجکاوی کند کند، که گندم گیل یاد یک

   

  

  لازانیا بدون فر

  طالع بینی سال 2017

  تبیان

  دانلود فیلم آبنبات چوبی

  دکوراسیون اتاق خواب

  

  فال انبیای الهی

 • مطالب علمی جدید
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :